Witamy serdecznie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Fakt, że ogrodzenie stanowi wizytówkę domu, nie podlega dyskusji. Rzadko jednak zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest jego fachowy montaż, dopóki nie zaczną się pierwsze problemy eksploatacyjne. A błędy – zarówno wykonawców, jak i producentów systemów montażowych do ogrodzeń, odbijają się niekorzystnie nie tylko na estetyce, ale także na trwałości ogrodzenia, które z założenia ma nas przecież chronić przed niechcianymi odwiedzinami.

Dobierając kleje do ogrodzeń warto więc stawiać na sprawdzone i kompletne systemy. Co za tym idzie zapraszamy do zapoznania się z gamą naszych produktów.

W naszej ofercie oprócz produktów do ogrodzeń znajdziecie Państwo również uszczelniacze dla branży dekarskiej, które pomogą szybko, sprawnie i przede wszystkim skutecznie zreperować pęknięcia, uszczelnić obróbki blacharskie czy wypełnić szczeliny dylatacyjne dachów, tarasów.

zobacz produkty DEFENS

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.